Članovi LAG-a

Cromaris d.o.o, pogon Lamjana; Lenko Kolega, lenko.kolega@cromaris.hr
DALLCON d.o.o;  Dragomir Medić, dallcon.zadar@gmail.com
Društvo za zaštitu prirodne i kulturne baštine otoka Silbe; Marija Kuljerić, priroda.silba@gmail.com
Grad Nin; Borjan Andrija Peša, pesa.komunalno@grad-nin.hr
Grad Zadar – naselja Brgulje, Molat, Zapuntel, Ist, Olib, Premuda, Silba, Mali Iž, Veli Iž, Petrčane, Kožino, Vela Rava, Mala Rava); Ivica Katić, ivica.katic@grad-zadar.hr
Park prirode “Telašćica”; Nikolina Baković, nikolina.bakovic@telascica.hr
Kali Tuna d.o.o.; Vice Katačić, vice.katacic@kali-tuna.hr
Knjigovodstvo “Ingrid”; Ingrid Vuchich, ingrid.vuchich@zd.t-com.hr
Općina Kali; Marko Kolega; opcina.kali@zd.t-com.hr
Općina Kukljica; Marin Boško; opcina.kukljica@zd.t-com.hr
Općina Preko; Valentin Bakota, valentin.bakota@preko.hr
Općina Privlaka; Neven Begonja, opcina.privlaka@zd.t-com.hr
Općina Sali; Vladimir Radulić, procelnik@opcina-sali.hr
Otok Ugljan d.o.o.; Mladen Lucin, mladen.lucin@gmail.com
Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Dubravka Čmelić, Rava, Dubravka Čmelić, cmelicd@gmail.com
Potrošačko uslužna zadruga Silba; Marin Jurić, pz.silba01@gmail.com
Psihijatrijska bolnica Ugljan; Danijela Stipanić Graf, danijela.stipanic.graf@pbu.hr
Poljoprivredna zadruga “DROBNICA” Preko; Mladenka Mašina, maslina002@gmail.com
Poljoprivredna zadruga Olib; Željko Cotov, pzolib22@gmail.com
Ribarska zadruga “Ribarska sloga” Kali; Šime Bubučić, ribarska-sloga@zd.t-com.hr
Ribarska zadruga “Omega 3” Kali; Lovre Vidov, ribarska.zadruga.omega.3@zd.t-com.hr
Športsko ribolovno društvo Račić Olib; Blaž Derokov, bderokov@gmail.com
Turištička zajednica mjesta Silba; Anselma Kruško, info@tzsilba.hr
Turistička zajednica Općine Kukljica; Zlatka Blaslov, info@kukljica.hr
Turistička zajednica Općine Sali; Ivana Čarić, tz-sali@zd.t-com.hr
Turistička zajednica Općine Kali; Ina Kolega, info@kali.hr
Turistička zajednica mjesta Ugljan; Dražena Strihić, info@ugljan.hr
Ugostiteljsi obrt Alavija, Silba; Saša Predovan, predovansasa@gmail.com
Udruga “Aria”, Ugljan; Nina Celent Ćuća, aria.ugljan@gmail.com
Udruga Kualjske ribarske noći, Kali; Zlatomir Franov, isabella.franov@kali.hr
Udruga vlasnika nekretnina u naselju Sabunike, Privlaka; Mira Maravić, maravic.mira@gmail.com
Udruga za održivi razvoj otoka Rave; Mladen Varenina, uzorrave@gmail.com
Vigens d.o.o.; Elvira Sterle, elvira.sterle@vigens.hr
Zavičajna udruga “Sv.Nikola”; Olib, Stanislav Kleva, stanislav.kleva@gmail.com
Uljarska zadruga Knež, Mali Iž; Sanjin Stanković, sstankov@unizd.hr
Mrotine d.o.o.; Mirko Ivoš, mrotine.d.o.o@zd.t-com.hr
Društvo Premujana; Lea Grdović, drustvo.premujana@gmail.com
Hrvastko planinarsko društvo Mala Rava; Zoran Simičić, hpdmalarava@gmail.com
Udruga “Sol” Olib; Denis Kleva, denis@silentdjcontest.com
Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Denis Barić, Veli Iž; Denis Barić, opg.denis.baric@gmail.com
Matija Podvršnik, Lukoran
Lantina d.o.o.; Ivo Moković, ivomokovic@yahoo.com

Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Marko Kolega; Anamarija Kolega, marko.kolega@zadar.net

 

Palaco d.o.o.; Marko Genga, info@palaco.hr